אזורים


משרד בית בעיר מתמחה בעיקר בשלושה אזורים עקריים בתל אביב :לב תל אביב, מרכז העיר , והצפון הישן .

איזור הלב

זהו החלק של העיר שהכי שוקק חיים ביום וגם בלילה לא סתם קוראים לו הלב הפועם של תל אביב הגבולות שלו מצפון שדרות בן ציון שזה בעצם תאטרון הבימה ואילו בדרום נושק לרחוב אלנבי בגבול עם נווה צדק .

לב תל אביב הוא אחד האזורים מלאי החיים והאופנתיים ביותר בעיר . האזור מתבטא בעיקר בהיסטוריה שלו בבניינים ה באוהאוס המפורסמים עם המבנה העתיק והייחודי שלו. וכמובן מבנים ייחודיים המשויכים לסגנון העיר הלבנה אשר רובם ככולם עוברים תהליך של שימור ושיחזור של האופי העתיק בבניה של פעם עם שמירה על המסורת וההיסטוריה .

מרכז העיר

מרכז העיר זה אולי האזור עם הכי הרבה תיירים. צרפתים אוהבים במיוחד את האזור הזה של תל אביב הגבולות גזרה שלו הם מדרום רחוב בוגרשוב עד הים ונגמר בצפון בשדרות בן גוריון הסיבה שתיירים וצרפתים כל כך אוהבים את מרכז העיר היא בגלל הקרבה לים ולחופי גורדון פרישמן ובוגרשוב המפורסמים , בתי קפה איכותיים , ובכלל אוירה של חו"ל בגלל ריבוי התיירים אשר פוקדים אזור זה בעיקר בתקופת הקיץ . בין האתרים הפופולריים באזור ניתן למצוא גם את בית בן גוריון , גן העיר ,כיכר דיזנגוף המחודשת , תיאטרון ליסין וכמובן קולנוע רב חן האגדי . סגנון הבניה באזור זה הוא בעיקר בניינים ישנים משנות ה 50 וה 60 עם פוטנציאל תמ"א עתידי של חיזוק מבנה והוספת ממ"ד

הצפון הישן

גבולות הגזרה של אזור זה הוא ארלוזורוב עד פארק הירקון ואבן גבירול עד לים

אזור זה נבנה בתקופה שלפני קום המדינה ובה להבדיל מאזור הצפון החדש אשר נבנה לאחר קום המדינה

הצפון הישן של תל אביב הוא אחד האזורים המבוקשים ביותר בעיר

אזור שקט להפליא קרוב ל הכול ,חוף מציצים וחוף הילטון , מתחם באזל , פארק הירקון , נמל תל אביב ועוד . אזור אשר משלב את כל הטוב בלגור בעיר תוססת וצעירה ובנוסף מציעה גם את השקט של פארק הירקון ,הנחשב כמו הסנטרל פארק של תל אביב , וגם את הרוגע של נמל תל אביב והכל במרחק הליכה .

בהצלחה ברכישת הדירה

אביחי אלקיים

WhatsApp