למה לבחור בבית בעיר?


למה לבחור בבית בעיר כמשרד התיווך שלך

 

אנחנו בבית בעיר מאמינים שרכישה או מכירת דירה היא החלטה מאוד חשובה בחיים, אולי אפילו העסקה הכי גדולה שבנאדם אי פעם יעשה בחיים ולכן הוא צריך לעשות אותה בצורה מושלמת ובלי טעויות . בית בעיר מציע שירות שימנע טעויות שאנשים עושים כאשר הם מוכרים או קונים דירה, כגון תמחור לא נכון של דירה עלול לגרום למוכר לחשוב שהדירה שלו שווה יותר ממה שהיא באמת בפנטזיה שאולי יבוא האיש המיוחד שהתאהב בדירה ויהיה מוכן לשלם כל מחיר , ובפועל מה שקורה שהדירה לא נמכרת ויושבת בשוק הרבה זמן דבר שהוא מסוכן לדירה משום שאם הדירה מוצעת למכירה כל כך הרבה זמן ואף אחד לא קונה אותה אולי יש בה משהו לא תקין למה אף אחד לא רוצה אותה ? לכן תמחור מדויק של דירה כל כך חשוב ויחסוך זמן במכירת הדירה .

שיווק נכון של הנכס

עם כל כך הרבה אפשרויות פרסום קשה לדעת באיזה מהן הלקוח יבחר לחפש את הדירה שלכם ועלול לפספס אותה לכן כשאנו מקבלים דירה לשיווק אנחנו מיד מפרסמים אותה בכל המדיות הקיימות כולל במדיות החברתיות  אנחנו גם בנוסף משתפים המון מתווכים שיבואו לראות  את הדירה  ולהציע אותה ללקוחות שלהם .

חיסכון של זמן

כדי להגיע ללקוח הנכון צריך לפעמים לעבור דרך מאות לקוחות עד שמגיעים ללקוח הנכון ,דבר שגוזל המון זמן וכאבי ראש עם התנהלות מול קונים לא מתאימים . אנחנו בבית בעיר מתנהלים עם הלקוחות וגם עם השוכרים (במידה והדירה מושכרת) ומהמוכר נחסך כל השלב הלא נעים של סינון הקונים הלא רלוונטיים.

ניהול נכון של משא ומתן

כשלקוח רואה דירה עם מתווך הוא לא יכול לדעת את החולשות של המוכר , כנ"ל לקונה המוכר לא יודע אם הקונה נלהב מידי לקנות את הדירה ולכן חשוב שיהיה צד שלישי בסיפור כדי שינוהל משא ומתן ללא אמוציות נטו לפי ערך הדירה וערך השוק כך שני הצדדים יהיו מרוצים .

לסיכום

בית בעיר מציעים שירות אמין ונדיב הן לקונים והן למוכרים , שיווק מקצועי של הנכס , ניהול משא ומתן בצורה אמינה ומקצועית , צומת לב מלאה , והכי חשוב חסכון של זמן יקר ולכם יהיה עוד זמן לבלות עם המשפחה והחברים .

בהצלחה  

אביחי אלקיים

WhatsApp